2011 yılından bu yana birikmiş deneyimlerimizi, 2022 yılında *ECUPROJECTS* markasıyla otomotiv sektörüne kazandırdık.

Arz ettiğimiz hizmetler arasında; ağır vasıta, ticari araç, binek otomobil, motorsiklet ve ATV gibi çeşitli araç kategorileri için profesyonel *chiptuning, **performans arttırma* ve özel yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Dünyanın en prestijli ve güvenilir ekipmanlarından olan DynoDynamics marka 2WD yük tipi Dyno ile araçlarınızın performansını en üst düzeyde ölçmekteyiz.

Teknolojinin hızla geliştiği bu sektörde, *teknolojik yenilikleri* ve güncellemeleri yakından takip ediyoruz. ECUPROJECTS olarak, merkezimizde ve bayilerimizde en son teknoloji cihaz ve yazılımlarla sizlere hatasız bir hizmet deneyimi sunuyoruz.

Kullanmış olduğumuz *Autotuner OBD & Bench-Boot Tool* ve *Flex OBD & Bench-Boot Tool* gibi cihazların tamamı orijinal ve güncel. Bu, siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sonuç odaklı bir hizmet sunmamızı garantiliyor.

Bunun yanı sıra, VW-AUDI-SEAT-SKODA ve BMW-MINI gibi markaların orijinal test ve ONLINE kodlama cihazlarına sahibiz. Diğer tüm markalar içinse, sektörde kabul görmüş AUTOCOM ve LAUNCH test cihazlarını kullanmaktayız.

0
+
Business Year
0
+
Satisfied Clients
0
+
Projects Delivery
0
+
Team Members

Benzinli Dizel Araçlarda %35’e Varan Performans %15 Yakıt Tasarrufu

Araçlarınıza Paket dosya YAPMIYORUZ! Her araca ÖZEL yazılımlar ile sizlere ayrıcalıklı bir hizmet veriyoruz.